Nechajte daňové priznanie na odborníkov

Dohodnúť konzultáciu
Daň z príjmov FO a PO

Vypracovávame daňové priznania pre právnické osoby a fyzické osoby a podávame ich na daňový úrad spoločne so všetkými prílohami.

Daň z pridanej hodnoty

Vypracovávame a podávame daňové priznania a výkazy DPH na mesačnej alebo kvartálnej báze podľa výšky dosahovaného príjmu. 

Daň z motorových vozidiel

Pomáhame s vypracovaním daňových priznaní k dani z motorových vozidiel. Radíme, ako a kedy vzniká povinnosť  zaplatiť a odviesť daň.

Zrážková daň

Ide o rozsiahlu problematiku. Daň vyberaná zrážkou môže byť rôzna a záleží prípad od prípadu. Poradíme vám, ako je to vo vašom prípade.

Daňové priznanie

Potrebujete podať daňové priznanie, no neviete ako presne postupovať? Nechajte si poradiť od odborníkov na dane. Radi za vás prevezmeme vypracovanie daňových priznaní a postaráme sa o ich včasné a riadne podanie. Len nám odovzdáte potrebné dokumenty a všetko ostatné necháte na nás.

Navyše, daňové požiadavky sa neustále menia a ich sledovanie môže byť časovo, ale aj finančne náročné. Aj tieto starosti môžete vypustiť z hlavy, pretože náš tím všetko spoľahlivo sleduje.

Výhody mikrodaňovníka

Kedy sa účtovná jednotka môže stať mikrodaňovníkom? Sú výhody, ktoré má mikrodaňovník skutočne výhodami z dlhodobého hľadiska? Prečítajte si odpovede v našom článku.

Prejsť na blog

Máte otázku? Poradíme vám.

Radi sa s vami stretneme – či už osobne, alebo online.
Dohodnúť konzultáciu