Účtovníctvo

od profesionálov pre vás

Poskytujeme komplexné účtovné služby pre malé a stredné podniky

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Sme účtovná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti účtovníctva a daní pre malé a stredné podniky. Spoločnosť bola vytvorená s jasnou víziou zmeniť doterajší spôsob poskytovania účtovných služieb. Dôkazom čoho je individuálny prístup ku každému klientovi na základe jeho osobitných potrieb. Náš tím pravidelne chodí na školenia a sleduje zmeny v oblasti účtovníctva a daní s cieľom poskytnúť čo najlepšie riešenie podľa potrieb klienta. Okrem účtovných služieb poskytujeme aj možnosť rýchleho a bezproblémového založenia spoločnosti.

Odbornosť

Sme tím profesionálov, ktorí sú odborníkmi v oblasti daní a účtovníctva. 

Proklientský prístup

Uplatňujeme individuálny prístup a ponuku prispôsobujeme potrebám vašej firmy. 

Spoľahlivosť

Dodržiavame dohodnuté termíny a prácu odvádzame kvalitne a spoľahlivo.

Efektívnosť

Snažíme sa robiť všetko čo najefektívnejšie aby sme sa vyhli zbytočným chybám. 

Spoznajte náš tím

Ing. Zuzana Maglenová

Spoluzakladateľka AVIUM

Fascinuje ma, ako jeden zápis môže ovplyvniť existenciu celej spoločnosti. Svojim klientom ponúkam vždy viacero riešení, ktoré sa im snažím čo najjednoduchšie vysvetliť.

Vášeň pre účtovníctvo som objavila už na obchodnej akadémii a drží sa ma dodnes. Sprevádzala ma v mojom ďalšom študijnom živote na vysokej škole v odbore účtovníctvo a audítorstvo a potom aj v pracovnom živote v účtovnej spoločnosti. Mám za sebou dlhoročnú prax v oblasti účtovníctva pre rôzne druhy spoločností od reštaurácií cez právnické spoločnosti až po stavebné firmy.

Dennis Kooijman

Spoluzakladateľ AVIUM

Ako rodený Holanďan som absolvoval štúdium obchodného práva a manažmentu na univerzitách vo Viedni a v Bratislave. Na komunikačnej úrovni ovládam viacero jazykov, ako napríklad angličtina, nemčina, holandčina.

Venujem sa medzinárodným projektom, ktoré sú zamerané na expanziu do zahraničia a pomáham klientom so založením spoločností. S klientami vždy konzultujem záležitosť z komplexného hľadiska a stratégiu spolu plánujeme tak, aby dávala čo najväčší zmysel pre podnik a pre odvetvie, v ktorom firma pôsobí.

Ďalej pomáham firmám so strategickým rastom v digitálnom svete prostredníctvom rôznych marketingových nástrojov.

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Prečítajte si užitočné novinky

AVIUM Blog
27. septembra 2023

Účtovníctvo pre taxikárov: Bolt, Wolt, či Uber

Účtovníctvo pre taxikárov: Bolt, Wolt, či Uber Dátum: 27.09.2023   Máte auto a chcete rozbehnúť svoje podnikanie jazdením pre Bolt, Uber či Wolt? Pripravili sme pre vás krátky prehľad toho,…
AVIUM Blog
30. novembra 2022

Online účtovníctvo alebo účtovníctvo bez haldy papierov

Online účtovníctvo alebo účtovníctvo bez haldy papierov? Sen alebo skutočnosť? Dátum: 30.11.2022   Chcete byť ekologickejší, ušetriť čas, peniaze a používať menej zbytočných papierov? Je to sen alebo skutočnosť? Odpoveďou potešíme…
AVIUM Blog
23. apríla 2022

Na dane treba myslieť počas celého roka, nie len na konci

Na dane treba myslieť počas celého roka, nie len na konci Dátum: 03.05.2022   Takmer každý podnikateľ pozná ten pocit keď sa s malou dušičkou pýta svojho účtovníka na konci roka:…