Účtovníctvo

od profesionálov pre vás

Poskytujeme komplexné účtovné služby pre malé a stredné podniky

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Sme účtovná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti účtovníctva a daní pre malé a stredné podniky. Spoločnosť bola vytvorená s jasnou víziou zmeniť doterajší spôsob poskytovania účtovných služieb. Dôkazom čoho je individuálny prístup ku každému klientovi na základe jeho osobitných potrieb. Náš tím pravidelne chodí na školenia a sleduje zmeny v oblasti účtovníctva a daní s cieľom poskytnúť čo najlepšie riešenie podľa potrieb klienta. Okrem účtovných služieb poskytujeme aj možnosť rýchleho a bezproblémového založenia spoločnosti.

Odbornosť

Sme tím profesionálov, ktorí sú odborníkmi v oblasti daní a účtovníctva. 

Proklientský prístup

Uplatňujeme individuálny prístup a ponuku prispôsobujeme potrebám vašej firmy. 

Spoľahlivosť

Dodržiavame dohodnuté termíny a prácu odvádzame kvalitne a spoľahlivo.

Efektívnosť

Snažíme sa robiť všetko čo najefektívnejšie aby sme sa vyhli zbytočným chybám. 

Spoznajte náš tím

Ing. Zuzana Maglenová

Spoluzakladateľka AVIUM

Vášeň pre účtovníctvo som objavila už na obchodnej akadémii a drží sa ma dodnes. Sprevádzala ma v mojom ďalšom študijnom živote na vysokej škole v odbore účtovníctvo a audítorstvo a potom aj v pracovnom živote v účtovnej spoločnosti. Mám za sebou 5 ročnú prax v oblasti účtovníctva pre rôzne druhy spoločností od reštaurácií cez právnické spoločnosti až po stavebné firmy.

Fascinuje ma, ako jeden zápis môže ovplyvniť existenciu celej spoločnosti. Svojim klientom ponúkam vždy viacero riešení, ktoré sa im snažím čo najjednoduchšie vysvetliť.

Dennis Kooijman

Spoluzakladateľ AVIUM

Ako rodený Holanďan som absolvoval štúdium obchodného práva a manažmentu na univerzitách vo Viedni a v Bratislave. Na komunikačnej úrovni ovládam viacero jazykov, ako napríklad angličtina, nemčina, holandčina, francúzština.

Venujem sa medzinárodným projektom, ktoré sú zamerané na expanziu do zahraničia a pomáham klientom so založením spoločností. S klientami vždy konzultujem záležitosť z komplexného hľadiska a stratégiu spolu plánujeme tak, aby dávala čo najväčší zmysel pre podnik a pre odvetvie, v ktorom firma pôsobí.

Ďalej pomáham firmám so strategickým rastom v digitálnom svete prostredníctvom rôznych marketingových nástrojov.

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Hovoria o nás

Na ľudí z firmy AVIUM sa môžem spoľahnúť a veľmi sa mi páči proaktívny prístup a návrhy z ich strany, ktoré mi pomohli hoci som pôvodne prišiel kvôli iným veciam.

Maroš ChovanCEO, Solar Company

Veľmi oceňujem profesionalitu a ochotu poradiť aj v iných veciach. Na čom sa dohodneme, to vždy platí a termíny sú zakaždým dodržané.

David VindisCEO, Star Consultancy

Ako laik v daniach a účtovníctve si nemôžem dostatočne vynachváliť prístup ľudí v AVIUM. O všetko sa za mňa postarajú a ja môžem mať pokojný spánok.

Michal BasarCEO, Plugin Music